Terapie s Markétou

Perla – klenot moře a řek. Krásný symbol, který nám přináší čistotu a proměnu. Je obrazem našeho duchovního vývoje a symbolizuje Sebelásku v nejlepším slova smyslu. Věří se, že perly přivolávají zdraví a štěstí a poskytují ochranu před negativní energií. Mají uklidňující a ztišující vliv a posilují vztahy.

Mé jméno,  Markéta,  znamená  „perla“ …  a tak i já bych Vám ráda pomohla obalit rušivá zrnka písku,  která vás v životě trápí,  láskou,  ztišením a zklidněním a proměnit je v perlu.


Markéta

Co je to Spiritual Response Therapy (SRT)?

Systém je procesem zkoumání podvědomé mysli a duševních záznamů, který slouží k rychlému nalezení a uvolnění disharmonických omezujících myšlenek a přesvědčení, aby pak na jejich místo dosadil myšlenky užitečné, láskyplné a prospěšné.SRT představuje mocný, prakticky bezbolestný a přesný způsob, jak provést terénní úpravy našeho vnitřního i vnějšího života.Díky SRT můžeme svůj život prožívat daleko svobodněji.

Systém SRT používá kyvadlo, sadu tabulek a specifickou sérii otázek, které slouží k průzkumu a čištění disharmonického programování podvědomé mysli i duševních záznamů.


(Cesta ke svobodě, R. E. Dezler)

SRT harmonizace života, systém který pomáhá na všech úrovních Bytí

SRT – Spiritual Response Therapy

Konzultace je pro klienta nenáročná a pohodlná. Při čištění negativních energií mnozí klienti vnímají různé pocity, například teplo na hrudi, mrazení na zádech či jiné… Tyto projevy trvají velmi krátce a jsou jen důsledkem zablokovaných energií a emocí, které klient v sobě držel. Při čistění dostaly tyto energie možnost se uvolnit. Během konzultace si klient často uvědomí, proč vznikly mnohé z jeho potíží. To je výborný základ k novému, pozitivnímu myšlení a pohledu na sebe sama, což je důležitý předpoklad k tomu, aby se staré potíže už nevracely.

Co je možné řešit

Traumatizující zážitky i z hluboké minulosti, stresové situace, potíže s učením nebo soustředěním, únavu, vyčerpání, pocit opuštěnosti, nejistotu, strach, úzkosti, závislosti, fobie, deprese, alergie, vztahy ve všech oblastech. To je jen nejdůležitější výčet s čím Vám a Vašim blízkým či známým může SRT pomoci.

SRT je terapie pro tělo i duši, zakladatelem je pan Robert E. Detzler. Jejímu vývoji se věnoval od roku 1985 do roku 2013.Já jsem měla možnost se ji učit u Miloslava Bauera,který tento systém studoval u samotného zakladatele a je mezinárodně certifikovaný učitel a terapeut této metody.


Tato metoda duchovního poradenství není míněna jako náhrada profesionální lékařské péče ani psychologické poradenství.

Kurzy, kterými jsem prošla:

  • 2019 – Roční výcvik v regresní terapii (lektor – Míla Lukášová)
  • 2020 – Kurz numerologie (lektor – Míla Lukášová)
  • 2020 – Pokračující výcvik regresních terapií rozšířený o hypnotické techniky (lektor – Míla Lukášová)
  • 2020 – Spirituální regrese vycházející z práce Michaela Newtona (lektor – Míla Lukášová)
  • 2020 – Reiki 1. stupeň (lektor – Milan Krynek)
  • 2021 – Reiki 2. stupeň (lektor – Milan Krynek)
  • 2022 – Kurz SRT I (lektor – Miloslav Bauer)
  • 2022 – Kurz SRT II (lektor – Miloslav Bauer)
  • 2023 – Prohlubovací kurz hypnotické regrese – Channeling (lektor – Míla Lukášová)

 

 

Ceník:

Terapie SRT 
800 Kč / hod

1 500 Kč / 2 hod

Regresní terapie 
800 Kč / hod + 400 Kč za každou započatou půlhodinu

Terapii je možné vést i na dálku.